English language

Membránové moduly Toray Membrane

Membránové moduly Toray Membrane

Jsme hrdí na to, že jako jediný oficiální prodejce japonského výrobce Toray pro Českou republiku vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní produkty tohoto předního světového výrobce.

Toray Membrane svými ucelenými dovednostmi a odbornými znalostmi v oblasti úpravy vody vyvinulo řadu vysoce kvalitních membránových technologií a sortimentu doplňkových produktů, aby pomohli svým zákazníkům optimalizovat výkonnost jejich jednotek.

Toray Membrane svým širokým záběrem obsáhne jako jedna z mála společností produktovou řadu výrobků pro ucelený soubor zařízení jako jsou stanice reverzní osmózy (RO), nanofiltrace (NF), ultrafiltrace (UF), mikrofiltrace (MF ) a bioreaktory (MBR).

Poskytování kvalitních služeb pro zákazníky je hlavním cílem společnosti Toray Membrane, a je to základ, na kterém budují své vedoucí postavení na trhu v oblasti úpravy vody pomocí membránových technologií. Společnost TORAY poprvé zahájila svou výrobu membránových elementů reverzní osmózy a nanofiltrace už v roce 1967 s celulózo-acetátovými membránovými moduly.Dnes jejich produktová řada zahrnuje škálu výrobků napříč celým spektrem polyamidových kompozitních membrán vyráběných v souladu s normou ISO 9001. 

PRODUKTY:

  • Vysoká účinnost odsolení série TM700, pro aplikace s vysoce zasolenými brakickými vodami.
  • Ultra-nízkotlaké série TMH a TMG pro aplikace s nízkou solností v brakických vodách.
  • Komerční a domácí 2“ až 4“ elementy pro pitnou vodu

KVALITA:

Více než 30 let zkušeností s výrobou membrán, tisíce vysoce výkonných stanic RO po celém světě jsou výsledkem vynikající pověsti produktů společnosti TORAY Membrane.

Toray nabízí většinu svých standardních 8“ elementů s novým Flush-cut systémem. Anti-teleskopické zařízení (ATD) na nových TM elementech poskytuje vylepšený „face-to-face“ kontakt, poskytující více rovnoměrnou distribuci vstupujícího média.

Tyto nové flush-cut elementy jsou plně kompatibilní s většinou membránových elementů používaných v průmyslových aplikacích. S novým flush-cut systémem se Toray zaměřil na zdokonalení těsnosti mezi jednotlivými membránovými elementy uvnitř tlakového pouzdra.

TORAY membrány pro vody s vysokým potenciálem zanášení (high fouling):

8“ a 4“ membrány série TML mohou být použity v systémech k úpravě vod s vysokou tendencí k zanášení (např. organickým nebo mikrobiologickým).

Pro individuální návrh typu membrán nebo nezávaznou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte